Telekinezi’yi Herkes Yapabilir mi ? 2

Bir önce ki yazıda ve videoda Telekinezi’yi Herkes Yapabilir mi ? Diye birazcık bahsetmiştim. Bu yazı da onun devamı.

İkinci sıkıntınız hayal gücü. Anime, dizi, film izleyerek bu sıkıntınızı büyük ölçüde giderebilirsiniz. Ben size enerji topu hayal edin dediğim de enerji topunun nasıl birşey olduğunu, neye benzediğini bilmediğiniz için hayal edemezsiniz ama dediğim şeyleri izlerseniz bakış açınız, hayal gücünüz çok gelişir ve söylediklerimi rahat anlarsınız. Enerji topu naruto animesinde ki rasengana benziyor. Narutoyu mutlaka izlemeye çalışın. Size en fazla yardımı o verecek. Telepati için ise x men serisini izleyin. Malum charles xavier(profesör x) telapat. Oradaki gibi, cerebroyu hayal edebilirsiniz. Çok yardımı dokunur.

Diğer sıkıntılarınız;

Enerji azlığı ve enerjiyi tam kontrol edememeniz. Enerjinizin az olmasının bir çok sebebi olabilir. Uykunuzu verimli geçirmemiş düzenli ve sağlıklı beslenmiyor, spor yapmıyor olabilirsiniz. Daha bir çok sebep. Ama en önemlileri bunlar, bunlara dikkat edin. Hasta falan olduğunuz da da pek verimli çalışamazsınız. Bu işlere yeni yeni başlıyorsanız içinizde ki yıllarca uyuyan bir devi uyandırmaya çalışıyorsunuz ki bu hem zor hemde zaman gerektiren bir iş. Yoksa herkes telekinezi yapabilir. Sadece düzenli çalışma ile bu gücü ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni başlamamış olanlarda düzenli çalışmadıkları için verim alamıyorlar. Enerji kontrolü için sadece ve sadece düzenli çalışmanız gerekiyor. Başka hiçbir şeye gerek yok. Ama sabredemiyorsunuz ve hemen sonuç bekliyorsunuz.. Maalesef biraz beklemeniz gerekiyor..

Konsantrasyon eksikliği.. Telekinezi yaparken çok fazla aklınızdan düşünce geçiyor ve tam olarak ne yapmak istediğinize karar vermediğiniz için ise başarılı olamıyorsunuz. Bu sıkıntının sebebi diğer yazıda dediğim gibi inanç eksikliğinden kaynaklanıyor. İlk önce ilk sıkıntıyı çözün zaten konsantrasyon büyük ölçüde düzelir. Ama yine de a4 kağıdın ortasına nokta çizin ve o noktaya bakarak günde en az 5-10 dk odaklanın. Aklınıza düşünceler gelecek ama o düşüncelerle uğraşmayın, cevap vermeyin, susturmaya çalışmayın. Susturamazsınız zaten. (: Sadece noktaya bakın..

Motivasyon eksikliği.. Kendinize usturuplu bir hedef koyun. Ve sürekli o hedefi düşünerek kendi kendinizi gaza getirin ve çalışmaları öyle yapın. Ama hemen beklenti içine girmeyin yoksa motivasyonunuz gider. Dizi, filmdekilere özenirdim benim motivasyon kaynağım oydu ama sonsuza kadar film izleyemediğim için motivasyonum çöktü. Bu yüzden her daim canlı kalacak bir hedef koyun kendinize..

Geri kalanı da videodan izleyin gözünüzü seveyim yoruldum..

Cevap Yaz