Telekinezi Nasıl Yapılmaz ?

Selamun Aleyküm Müslümanlar. Telekinezi nasıl yapılıyor diye konuşuluyor ama tabii ki bende farkımı gösterip Telekinezi Nasıl Yapılmaz ? diye konuşmak istiyorum. Bu giriş kısmı seo içinde evet (:

Açıkçası bu videoyu baş yapıtım olarak görüyorum. En azından şimdilik. Acayip eğlendim çünkü (: Neyse. Video da aslında şu an ne anlattığımı unuttum. Ayrıntılı olarak yani.

Youtube da falan orda burada görüyorsunuz adamlar telekinezi yapıyor ve bunu videoya çekip atıyorlar. Ben ise aslında telekinezi yapmadıklarını söylemek istedim. Bilene anlaması çok basit. İşin ilginç yanı hadi bunlar insanları kandırıyor da gerçekten telekinezi yaptığını sananlar var. Videoyu izlediyseniz kalemi düşürüyorum. Psi ball diye bir şey. Psi ball fırlatılmaz zaten. Siz telekinezi yapmıyorsunuz. Rüzgarı alıp cisme yolluyorsunuz o kadar. Elinizi kolunu sallayıp durmayın gözünüzü seveyim. Telekinezi yapıyorsanız adam akıllı yapın. Görüyorsunuz saçma sapan adamların videolarını onlara özenip telekinezi yapmaya çalışıyorsunuz. Ve o kadar bilgisizsiniz ki kusura bakmayın gerçekten pek bir bilginiz yok. Önünüze gelen adama inanıp bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Sadece benim söylediklerimi yapın demiyorum ama zaten daha nasıl yapılacağını tam olarak ayrıntılı anlatmadım. Ama az usturuplu şeyler öğrenin. Biraz mantığınızı çalıştırın. Gördüklerinizin bir çoğu telekinezi yapmıyor ve adımızı lekeliyor.

Aslında bu videoyu çekme sebebim hatta video çekmeye başlamamın, telekinezi ve parapsikolojiyi insanlara anlatmak istememdeki neden tamda bu videoda anlattıklarım ile alakalı. Sağda solda saçma şeyler yapıyorlar deli oluyorum onları görünce. E bari ben gideyim de doğrusunu öğreteyim dedim. Sizlere yani..

Telekineziye yeni başladıysanız büyük şeyler denemeye kalkmayın. Hem kendinize olan inancınızı kaybederseniz hem de yapamazsınız. Daha doğrusu yapamadığınız için inancınızı kaybedersiniz. Alıyorsunuz şu kola şişelerini var ya işte küçük demir (: Olm niye zor şeyleri deniyorsunuz ? Amacınız şov yapmak biliyorum ben zaten öyle adama bir şey öğretemem, ÖĞRETMEM.. Hani psi Wheel videosunda kağıdı şekilli şukullu yapmıştım ya (: öyle bir kağıt yapın kendinize. Hatta o videodakinden daha küçük olsun. tırnağınız veya ŞEHADET parmağınızın 3 de 1i var ya o kadar yapın.

Herkesin parmağı 3 bölünmüş değil mi ? Benimkinde 3 çizgi var. Öyle küçücük bir kağıt yapın ve hareket ettirmeye çalışın. Sakın öyle elinizi ileri geri yapmayın veya elinizde güya psi ball yapıp onu fırlatmaya çalışmayın. Ya psi Wheel yaparken tuttuğum şekilde elinizi yanına koyun. İşte kağıdın yanında dursun elinizin ne şekilde tutarsanız tutun ama eliniz hareket etmesin. Veya en güzeli elinizi hiç koymayın yanına bakarak hareket ettirmeye çalışın. Kağıdı masaya koyun hareket ettirmeye çalışın bu kadar..

 

Cevap Yaz