Psi Ball Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Psi Ball enerji topu demek. En uygun çeviri bence bu. İngilizce bilmememe rağmen (: Psi enerji, ruhsal güç gibi anlamlara geliyor. Tam açıklama için burayı okuyabilirsiniz. Dediğim gibi ben öyle söylüyorum daha çok hoşuma gidiyor. Nasıl yapıldığına gelirsek çok kolay.

Kendinize önce bir renk belirleyin. Mor diyelim. Göbeğinizde büyük miktarda mor enerjinin toplandığını, biriktiğini hayal ediyorsunuz. Bu mor enerji yavaşça göbeğinizden yukarı doğru dimdik bir şekilde yükseliyor. Boğaz çukuruna kadar. Tabi bu enerjiyi hayal ederken de hissetmeye çalışın. Yavaş yapın dememin sebebi o. Boğaz çukuruna kadar gelen enerjiyi ister sağ ister sol omzunuzdan gönderiyorsunuz ve elinize, avuç içinize geliyor. bir süre göbeğinizden avuç içinize kadar enerji göndermeye devam edin. Bu avuç içinde biriken enerjinin top, küçük bir top oluşturduğunu hayal ediyorsunuz. Bu kadar. Top da yani futbol topu değil. Hentbol topu gibi. Ondan da küçük. Bilardo topu diyelim. İşte avuç içinize tam oturacak kadar.. (:

Enerjiyi hissedemiyorsanız eğer çok sıkıntı etmeyin. Yeni başladığınız için zamanla olacak bir şey. Bu konularda temel sıkıntı sabırsız olmanız. Hemen soruyorsunuz şu şöyle olmuyor, bu böyle olmuyor. Çoğu zamanla halledilecek şeyler.. Kısa süreli nefesinizi tutup hareketsiz kalırsanız içinizde bir şeyler hissedersiniz. Bu benim öz tekniğimdin ben buldummm.. (:

 

Cevap Yaz