Nostradamus’a Reddiye

Nostradamus’a Reddiye.. Adam manyak anasını satayım, onun peşinden gidenler daha da manyak. Bir örnekle adamı çökerticem şimdi, izleyin.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nde Skandal

 

Kraliçe’nin sandığında mektuplar bulunacak
Ne bir isim ne bir imza yazılı olacak
Teklifleri gizleyen çöplük,
Sevgiliyi de gizleyen yer olacak.

 

1-Şifre çözücüler Nostradamus’un yüzyıllar kitabındaki şiirsel anlatımları çözümlüyorlar.

______________

2-OO adam öleceğini 1 GÜN ÖNCEDEN BİLMİŞ. Bunun dediği her şeye inanılır. Lan adam öleceğini bilmiş işte üstüne laf mı söylenir..

 

Al Sana Cevap:

İnsanın öleceğini anlaması çok normal, hele ki bir gün önceden söylemesi çok doğal. 1 ay önceden söyleyebilmiş mi ? Söyleyememiş. 1 ay önceden öleceğini bilemeyen adam 300-500 yıl sonra olacakları mı bilecek ? Ayrıca gaybı yalnız Allah bilir. Bu adamın yaptığı sadece tahmin, söylediklerinin yarıdan fazlası tutmuyor. Bu konu tartışılacak bir şey değil.. Belki de o güya şifre çözücüler bir şeyler yapıyorlar.Olamaz mı ? Şiirlerden o anlamları siz çıkarabiliyor musunuz ? Çıkaramıyorsunuz. Demek ki o şifre çözücüler diye tabir edilen insanlar kapitalist düzüne hizmet ediyor ve dünya da gelişen bazı önemli olayları insanların görmesini engellemek için böyle saçma şeyler kullanıyor.Hatta kendi yaptıkları bazı kötü şeyleri de o adam söylüyor gibi gösteriyorlar ki biz adamın önceden nasıl bildiğine şaşıralım ama kötülük yapanların kötülüklerini fark etmeyelim, aradan sıvışsınlar..

Yani siz yukarıdaki şiirin “İngiliz kraliyet ailesi skandalını” haber verdiğini nasıl düşünebilirsiniz, nasıl bağdaştırabilirsiniz ki ? O kadar … değilsinizdir inşaÂllah.. Yav hadi şiirin sonu bunu işaret ediyor olsun. Diğer üç dize boşa mı yazılmış. Bunu ingiliz kraliyet ailesi skandalı ile bağdaştırmak akıl işi değil. Yani ergenlerin gördüğü her üçgene illuminati demesi gibi saçma bir şey. İlla bir şeyi başka bir şey ile açıklamak, bağdaştırmak için saçmalamayın lütfen.. Bağdaştırmayın anasını satayım kalsın öyle..

İnsan düşünmeyince gerçekten …. …… oluyor. Böyle bir mantık da kuramıyorsanız yaşamayın kardeşim.Anlatılan her şeyi olduğu gibi inanmayın. Fazla düşünceler sizde sıkıntı oluşturmayana kadar her şeyin altında bir şey arayın. Gerçekten.Emin olun hayatınız çok değişecek.Ama şu an yaptığınız şekilde koca karı gibi pimpirikli olun demiyorum. Tv de ve sosyal platformlarda HER NE OLURSA OLSUN, GÖRDÜĞÜNÜZ, DUYDUĞUNUZ HİÇBİR ŞEYE İNANMAYIN..

Cevap Yaz