Bozkurt

Selamun Aleyküm (:

Ben Yunus Yeşil nam-ı diğer Alfa. 23.11.17 tarihinde yazdığım bu yazıda 20 yaşındayım. Bu bilgi önemli sizin için.. (:

Ortaokul 1 den beri bir kitap okuma furyasının içine girmişim ki anlatamam. Sürekli kitap okuyorum, internette araştırma yapıyorum, sokaktaki her tabelayı okumaya çalışıyorum. Gerçi sonuncusunu neden yaptığımı bilmiyorum alışkanlık olduysa demek. Sanki okumayı yeni sökmüşüm de antrenman yapıyor gibiydim. O zamandan beri sürekli sürekli kitap okur, araştırma yaparım. Şu sıralar kitap okuma alışkanlığım sekteye uğrasa da araştırmalarım sürmekte. Öyle ki bazen öğlen 12 de film izlemek için açtığım bilgisayarda akşam 11 e kadar araştırma yaptığımı bilirim. Araştırmadan kasıt akademik düzeyde değil tabii ki. Aklıma bir şey geliyor internette aratıyorum okuyorum. Onu okurken başka bir şey gözüme çarpıyor sonra onu araştırıp okuyorum derken bu daldan dala uzayıp gidiyor ve film izlemekten için oturduğum bilgisayar başından 11 saat bilgi yüklü olarak kalkıyorum e haliyle filmi de izleyememiş oluyorum. Bu iyi bir şey belki ama aşırı bilgi bende kafa yapıyor.. (:

Bu siteyi kurarken aklımda telekineziyi anlatmak vardı. Sonra farkındalık, işte herkesin kayıtsız kaldığı, görmezden geldiği, görmek/bilmek istemediği şeyler ve kendi hayata bakış açım ile alakalı yazı yazmak istedim ve yazdım. (: Zaten baktığınızda ilk konularımın onlarla alakalı olduğunu görürsünüz. Sonradan baktım kimse benim düşüncelerimi internette aratıp bulamaz, bulsa okumaz, yunus kim ki onu dikkate alsınlar ? (:

İşte bu anda telekinezi ile alakalı yazı yazma fikrimi kaldırdığım raftan geri indirdim ve çevre yapmak, sizi toplamak için eski bilgilerimi burada değerlendirmek istedim. Evet sizi kandırıp buraya çekmek için telekineziyi maşa olarak kullandım. Espri yapıyor gibi gözükebilirim ama amacım gerçekten oydu. Hem telekinezi ya da parapsikoloji ile alakalı bir çok yanlışı düzeltirim hemde bu sayede gelenlere kendi düşüncelerimi okuturum diye düşündüm. Böyle yazmaya başladım. Gerçi video da çekiyorum artık o da girdi işin içine.. (: Şuan parapsikolojiye ülkemizde pek ilgi duyulmadığı için haliyle oradan gelecek insanlarda az sayıda ama başka yazı yazabileceğim bir ustalık saham yok.

Aslında var. Size araştırma yapıyorum dedim ya. Ben neye ilgim varsa ne ilgimi çekiyorsa onu buldum ve okudum. Konu hiç fark etmez. Uzaya da merak saldığım zamanlar oldu felsefeye, tarihe, psikolojiye de.. Şimdi düşününce aklıma pek bir şey gelmedi ama baya okudum. Ha sorarsanız ne hatırlıyorsun diye işte orada biraz sıkıntı var. (: Normalde ben ilk kitap okuduğum zamanlardan bu yana genellikle tarih kitapları okudum. Son yıllarda ara verdim ama o konuda acayip geniş bilgim vardı. Tabii bir tarihçi kadar olmasam da biraz bilgimiz vardı. Mütavazilik yapıyorum burada, anlamışsınızdır umarım. (: Ne tarihçilerle kavga edip kaçırttım youtube da haberiniz yok.. (: Burada da güya hakkımda sayfası yaptık utanmasam doğduğumdan itibaren her şeyi yazıcam.. (:

Tarih ile alakalı da belki ileride bir şeyler yazabilirim ama taraf tutmamayı bir türlü beceremiyorum. İlber Ortaylı gibi tarafsız bir şekilde anlatabilsem anlatırım burada. Neyse sonra şey yaparız ortalığı karıştırmayalım şimdi.. (:

Dediğim gibi şu anda parapsikoloji ve parapsikolojinin alt dalı olan telekinezi hakkında yazılar yazıyorum, video çekiyorum. Ayrıca bunların yanında asıl amacım olan kendi düşüncelerimi de yazıyorum. Şu an ara verdim ama burası cümbür cemaat olduğu zamanlarda büyük ihtimal onları da eksiksiz yazmış olurum. Şimdilik öyle işte takılıyoruz kendi halimizde.. (:

Ben söylemeyi unuttum lafını ne çok kullanıyorum yav. Evet yine asıl söyleyeceğimi söylemeyi unuttum. (:

Ben telekineziye 2011 yılında falan merak saldım ve telekinezi.com a sanırım 2011’in sonlarında kayıt oldum. Durun bi bakayım. Yanlış bakmadıysam 30 aralık 2011 saat 13:18 de kayıt olmuşum. (: Tabii telekinezi.com a gitmeden önce bir kaç ay araştırma yaptım bu konularla alakalı ama sonuçta asıl şeyim orada benim. Tüm bilgimi onlara borçluyum yani. Ama yanlış bilgi veriyorsam da bu onların sorumluluğunda değildir yanlış anlaşılmasın.. Gittim kayıt oldum, her şeyi oradan öğrendim ve hala oradayım. telekinezi.com da ismim Uchiha Sasuke bu arada. Yani araştırırsanız orada bilgim hakkında tereddütünüz kalmaz. Gerçi çok fazla eskilere gitmeyin ben bile utanıyorum yazdıklarımı görünce. Düşünün artık kaç yaşındayım o zamanlar. Normal şeyler bunlar. Ama yöneticilerimiz sağolsun başka birisi olsaydı 2 aya banlardı beni.. (:

Ben bunları niye anlatıyom len. (: